Praha - Thessaloniki, 2 osoby, zpáteční

Cesta tam
1234567
vyberte cestu tam
Praha hl.n.
EC 5:50RJ 6:50
Pardubice hl.n.6:487:46
Brno dolní nádraží8:249:24
Wien Hbf|10:49
RJX 11:40
Bratislava hl.st.9:57|
Budapest Nyugati12:20|
Metro 12:40
Budapest Keleti13:1014:19
IC 15:10IC 15:10
Timisoara Nord21:3521:35
IR 22:27IR 22:27
Craiova4:454:45
IR 8:10IR 8:10
Vidin11:2311:23
BV 12:10BV 12:10
Sofia16:5216:52
MBV 15:00MBV 15:00
Thessaloniki22:2222:22
Cesta zpět
1234567
vyberte cestu zpět
Thessaloniki
IC 6:55D 18:51
Skopje|22:19
Sofia14:22|
BV 7:22
Topčider|8:14
Taxi 8:40
Beograd|9:00
Bus 9:15
Novi Sad|10:30
B 10:57
Vidin12:01|
MBV 12:45
Craiova15:50|
IR 19:50
Simeria0:38|
IR 1:49
Budapest Keleti8:5018:04
Metro 9:40EN 19:25
Budapest Nyugati10:10|
EC 11:40
Bratislava hl.st.14:1022:10
Brno dolní nádraží15:375:34
Pardubice hl.n.17:117:11
Praha hl.n.18:078:07
Vyberte cestu tam
Praha hl.n.5:50EC
Budapest Nyugati12:2012:40Metro
Budapest Keleti13:1015:10IC
Timisoara Nord21:3522:27IR
Craiova4:458:10IR
Vidin11:2312:10BV
Sofia16:5215:00MBV
Thessaloniki22:22
12345674146 Kč
Praha hl.n.6:50RJ
Wien Hbf10:4911:40RJX
Budapest Keleti14:1915:10IC
Timisoara Nord21:3522:27IR
Craiova4:458:10IR
Vidin11:2312:10BV
Sofia16:5215:00MBV
Thessaloniki22:22
12345674353 Kč