Nápověda

 1. screenshot
  Zobrazeny jsou možné varianty cesty tam s nejnižší celkovou (zpáteční) cenou, jakou lze dosáhnout. Čísla nalevo od cen jsou dny v týdnu, kdy je možnost dostupná.
  Vyberte jednu variantu kliknutím na cenu u příslušného spojení. Systém následně dopočítá celkové ceny pro zpáteční cestu.
 2. screenshot
  Podobně vyberete spojení pro zpáteční cestu.
  Systém pak zobrazí seznam jízdenek a rezervací, které jsou třeba. Pod ním je celková cena pro všechny cestující i cena přepočtená na jednu osobu.
 3. screenshot
  Může se stát, že vám některá jízdenka nevyhovuje − nesplňujete některou z podmínek slevy nebo zjistíte, že je už vyprodána.
  Pak máte možnost hledání opakovat bez této jízdenky kliknutím na šedý křížek v rohu. Systém se pokusí najít další možná řešení.
 4. Výchozí nastavení je spojení kterýkoliv den, pro 4 osoby. Tyto parametry můžete změnit ve vyhledávacím formuláři. Výběrem konkrétního dne v týdnu také výrazně zpřehledníte tabulku s výsledkem.

  Pokud se vracíte ještě tentýž den, vyberte v  seznamu "Návrat" volbu "TEN SAMÝ DEN". Lze tak dosáhnout nižší ceny.
  Můžete také hledat jednosměrné cesty. Pak stačí vybrat "BEZ NÁVRATU". Cena ale může být vyšší, protože tím nevyužijete případné zpáteční slevy.

  Vypnutím volby "včetně akčních cen" bude systém hledat jen v tarifech, které nejsou omezeny počtem jízdenek, a měly by tak být dostupné kdykoliv.