Praha - Sofia, 2 osoby, zpáteční

Cesta tam
1234567
vyberte cestu tam
Praha hl.n.
EC 5:50EC 5:50RJ 6:50EN 21:56EN 21:56
Pardubice hl.n.6:486:487:4622:5822:58
Brno dolní nádraží8:248:249:240:500:50
Wien Hbf||10:49||
RJX 11:40
Bratislava hl.st.9:579:57|5:535:53
Budapest Nyugati12:2012:20|||
Metro 12:40IC 13:23
Budapest Keleti13:10|14:198:358:35
IC 15:10IC 15:10EC 11:57EC 11:57
Szolnok16:3414:3716:34||
IC 16:34
Timisoara Nord21:3521:3521:35||
IR 22:27IR 22:27IR 22:27
Novi Sad|||18:4218:42
Bus 19:10Bus 19:10
Craiova4:454:454:45||
IR 8:10IR 8:10IR 8:10
Beograd|||20:4220:42
Bus 20:53Taxi 8:20
Beograd Centar|||20:59|
B 6:10
Vidin11:2311:2311:23||
BV 12:10BV 12:10BV 12:10
Topčider||||8:40
B 9:12
Niš|||10:4914:07
PT 11:10
Dimitrovgrad (RS)|||14:4517:18
PT 15:35
Sofia16:5216:5216:5219:0020:30
Cesta zpět
1234567
vyberte cestu zpět
Sofia
BV 7:22BV 7:22MBV 8:55MBV 9:30MBV 9:30
Dimitrovgrad (RS)|||10:3011:00
PT 11:25
Niš|||14:4414:10
B 15:50
Vidin12:0112:01|||
MBV 12:45MBV 12:45
Ruse||15:15||
MBV 16:10
Topčider||||18:18
Taxi 19:30
Bucuresti Nord||18:55||
IR 21:20
Craiova15:5015:500:45||
IR 19:50IR 19:50
Beograd Centar|||21:04|
Bus 21:20
Beograd|||21:3319:50
Bus 9:15Bus 9:15
Simeria0:380:38|||
IR 1:49IR 1:49
Timisoara Nord||6:55||
IR 7:30
Novi Sad|||10:3010:30
B 10:57B 10:57
Budapest Keleti8:508:5011:5018:0418:04
RJ 9:40Metro 9:40Metro 12:40EN 19:25EN 19:25
Budapest Nyugati|10:1013:10||
EC 11:40EC 13:40
Wien Hbf12:21||||
RJ 13:10
Bratislava hl.st.|14:1016:1022:1022:10
Brno dolní nádraží14:3715:3717:375:345:34
Pardubice hl.n.16:1417:1119:117:117:11
Praha hl.n.17:0718:0720:078:078:07
Vyberte cestu tam
Praha hl.n.5:50EC
Budapest Nyugati12:2012:40Metro
Budapest Keleti13:1015:10IC
Timisoara Nord21:3522:27IR
Craiova4:458:10IR
Vidin11:2312:10BV
Sofia16:52
12345673201 Kč
Praha hl.n.5:50EC
Budapest Nyugati12:2013:23IC
Szolnok14:3716:34IC
Timisoara Nord21:3522:27IR
Craiova4:458:10IR
Vidin11:2312:10BV
Sofia16:52
12345673538 Kč
Praha hl.n.6:50RJ
Wien Hbf10:4911:40RJX
Budapest Keleti14:1915:10IC
Timisoara Nord21:3522:27IR
Craiova4:458:10IR
Vidin11:2312:10BV
Sofia16:52
12345673408 Kč
Praha hl.n.21:56EN
Budapest Keleti8:3511:57EC
Novi Sad18:4219:10Bus
Beograd20:4220:53Bus
Beograd Centar20:596:10B
Niš10:4911:10PT
Dimitrovgrad (RS)14:4515:35PT
Sofia19:00
12345673385 Kč
Praha hl.n.21:56EN
Budapest Keleti8:3511:57EC
Novi Sad18:4219:10Bus
Beograd20:428:20Taxi
Topčider8:409:12B
Sofia20:30
12345673513 Kč