Praha - Skopje, 1 osoba, zpáteční

Cesta tam
1234567
vyberte cestu tam
Praha hl.n.
EN 22:34
Brno hl.n.1:41
Bratislava hl.st.5:57
Budapest Kelenföld8:58
Metro 9:40
Budapest Nyugati10:10
IC 10:53
Szeged13:15
Bus 14:22
Kelebia15:17
15:41
Subotica15:55
Bus 17:00
Novi Sad18:30
IC 19:00
Beograd Centar19:36
RE 7:25
Niš13:06
Bus 15:25
Skopje19:22
Cesta zpět
1234567
vyberte cestu zpět
Skopje
Bus 7:45Bus 7:45
Niš11:4211:42
RE 12:25RE 12:25
Beograd Centar17:5017:50
IC 9:00IC 9:00
Novi Sad9:369:36
Bus 10:35Bus 10:35
Subotica12:1012:10
B 14:02B 14:02
Kelebia14:1614:16
Bus 14:40Bus 14:40
Szeged15:3515:35
IC 15:45IC 15:45
Budapest Nyugati18:0718:07
Metro 18:30EC 7:08
Budapest Kelenföld19:00|
EN 19:16
Bratislava hl.st.22:0610:06
Brno hl.n.5:3811:38
Praha hl.n.8:4214:42
Vyberte cestu tam
Praha hl.n.22:34EN
Budapest Kelenföld8:589:40Metro
Budapest Nyugati10:1010:53IC
Szeged13:1514:22Bus
Kelebia15:1715:41
Subotica15:5517:00Bus
Novi Sad18:3019:00IC
Beograd Centar19:367:25RE
Niš13:0615:25Bus
Skopje19:22
12345673319 Kč