Praha - Beograd, 4 osoby, zpáteční

Cesta tam
1234567
vyberte cestu tam
Praha hl.n.
EC 5:45EC 15:45
Pardubice hl.n.6:4616:46
Brno hl.n.8:2218:22
Bratislava hl.st.9:5719:57
Budapest Nyugati12:2822:28
IC 12:48IC 7:48
Szeged15:1510:15
Taxi 15:25Bus 10:20
Szeged Autóbusz-Állomás15:30|
Bus 15:40
Subotica17:1012:05
Bus 18:00Bus 13:00
Novi Sad20:0014:35
RE 20:45IC 15:00
Beograd Centar21:4215:36
Cesta zpět
1234567
vyberte cestu zpět
Beograd Centar
RE 9:05RE 9:05
Novi Sad9:589:58
Bus 10:35Bus 10:35
Subotica12:1012:10
Bus 14:45Bus 14:45
Szeged16:4016:40
IC 16:45IC 17:45
Budapest Nyugati19:1220:12
EN 19:29EC 5:29
Bratislava hl.st.22:068:06
Brno hl.n.5:389:38
Pardubice hl.n.7:1711:18
Praha hl.n.8:1112:11
Vyberte cestu tam
Praha hl.n.5:45EC
Budapest Nyugati12:2812:48IC
Szeged15:1515:25Taxi
Szeged Autóbusz-Állomás15:3015:40Bus
Subotica17:1018:00Bus
Novi Sad20:0020:45RE
Beograd Centar21:42
12345672346 Kč
Praha hl.n.15:45EC
Budapest Nyugati22:287:48IC
Szeged10:1510:20Bus
Subotica12:0513:00Bus
Novi Sad14:3515:00IC
Beograd Centar15:36
12345672214 Kč