Praha - Beograd, 4 osoby, zpáteční

Cesta tam
1234567
vyberte cestu tam
Praha hl.n.
EN 22:34
Brno hl.n.1:41
Bratislava hl.st.5:57
Budapest Nyugati8:20
IC 9:53
Szeged12:15
Bus 14:22
Kelebia15:17
15:41
Subotica15:55
Bus 17:00
Novi Sad18:30
IC 19:00
Beograd Centar19:36
Cesta zpět
1234567
vyberte cestu zpět
Beograd Centar
IC 9:00IC 9:00IC 9:00IC 10:00
Novi Sad9:369:369:3610:36
Bus 10:35Bus 10:35Bus 10:35Bus 10:40
Subotica12:1012:1012:1012:30
B 14:02B 14:02B 14:02B 14:02
Kelebia14:1614:1614:1614:16
Bus 14:40Bus 14:40Bus 14:40Bus 14:40
Szeged15:3515:3515:3515:35
IC 15:45IC 15:45IC 15:45IC 15:45
Budapest Nyugati18:0718:0718:0718:07
EN 19:40EC 7:40EC 7:40EN 19:40
Bratislava hl.st.22:0610:0610:0622:06
Břeclav5:0711:0711:045:07
RJ 12:07
Brno hl.n.5:3811:3812:385:38
Praha-Holešovice|14:33||
Praha hl.n.8:4215:538:42
Vyberte cestu tam
Praha hl.n.22:34EN
Budapest Nyugati8:209:53IC
Szeged12:1514:22Bus
Kelebia15:1715:41
Subotica15:5517:00Bus
Novi Sad18:3019:00IC
Beograd Centar19:36
12345672263 Kč