Praha - Beograd, 4 osoby, jeden směr

1234567
vyberte cestu
Praha hl.n.
EC 15:38EN 22:34
Plzeň hl.n.17:11|
Brno hl.n.|1:41
München Hbf21:18|
EN 22:18
Bratislava hl.st.|5:57
Budapest Kelenföld9:048:58
Metro 9:40
Budapest Nyugati|10:10
IC 10:53
Budapest Keleti10:49|
11:10
Budapest Zugló11:4010:59
IC 11:59
Szeged14:1513:15
Bus 14:22Bus 14:22
Kelebia15:1715:17
15:41 15:41
Subotica15:5515:55
Bus 17:00Bus 17:00
Novi Sad18:3018:30
IC 19:00IC 19:00
Beograd Centar19:3619:36
Praha hl.n.15:38EC
München Hbf21:1822:18EN
Budapest Keleti10:4911:10
Budapest Zugló11:4011:59IC
Szeged14:1514:22Bus
Kelebia15:1715:41
Subotica15:5517:00Bus
Novi Sad18:3019:00IC
Beograd Centar19:36
12345671698 Kč
Praha hl.n.22:34EN
Budapest Kelenföld8:589:40Metro
Budapest Nyugati10:1010:53IC
Szeged13:1514:22Bus
Kelebia15:1715:41
Subotica15:5517:00Bus
Novi Sad18:3019:00IC
Beograd Centar19:36
12345671361 Kč