Bucuresti - Beograd, 4 osoby, zpáteční

Cesta tam
1234567
vyberte cestu tam
Bucuresti Nord
IR 10:55IR 14:00IR 17:45
Ruse13:45||
MBV 14:10
Sofia20:10||
MBV 9:20
Szolnok|3:297:26
3:40 8:15
Budapest Zugló|5:149:23
IC 5:59IC 9:59
Szeged|8:1512:15
Bus 8:22Bus 14:22
Kelebia|9:1715:17
9:41 15:41
Subotica|9:5515:55
Bus 11:15Bus 17:00
Novi Sad|13:0018:30
RE 13:30IC 19:00
Dimitrovgrad (RS)11:30||
Bus 12:30
Pirot13:06||
Bus 14:50
Niš16:05||
RE 17:20
Beograd Centar21:5114:2719:36
Cesta zpět
1234567
vyberte cestu zpět
Beograd Centar
IC 9:00IC 10:00
Novi Sad9:3610:36
Bus 10:35Bus 10:40
Subotica12:1012:30
B 14:02B 14:02
Kelebia14:1614:16
Bus 14:40Bus 14:40
Szeged15:3515:35
IC 15:45IC 15:45
Budapest Zugló17:5817:58
IC 18:29IC 18:29
Szolnok19:3719:37
20:33 20:33
Bucuresti Nord11:5911:59
Vyberte cestu tam
Bucuresti Nord10:55IR
Ruse13:4514:10MBV
Sofia20:109:20MBV
Dimitrovgrad (RS)11:3012:30Bus
Pirot13:0614:50Bus
Niš16:0517:20RE
Beograd Centar21:51
12345672354 Kč
Bucuresti Nord14:00IR
Szolnok3:293:40
Budapest Zugló5:145:59IC
Szeged8:158:22Bus
Kelebia9:179:41
Subotica9:5511:15Bus
Novi Sad13:0013:30RE
Beograd Centar14:27
12345672567 Kč
Bucuresti Nord17:45IR
Szolnok7:268:15
Budapest Zugló9:239:59IC
Szeged12:1514:22Bus
Kelebia15:1715:41
Subotica15:5517:00Bus
Novi Sad18:3019:00IC
Beograd Centar19:36
12345672392 Kč