Bucuresti - Beograd, 4 osoby, jeden směr

1234567
vyberte cestu
Bucuresti Nord
IR 14:00IR 17:45
Szolnok3:527:26
4:10 8:15
Budapest Zugló5:239:23
IC 5:59IC 9:59
Szeged8:1512:15
Bus 8:22Bus 14:22
Kelebia9:1715:17
9:41 15:41
Subotica9:5515:55
Bus 11:15Bus 17:00
Novi Sad13:0018:30
RE 13:30IC 19:00
Beograd Centar14:2719:36
Bucuresti Nord14:00IR
Szolnok3:524:10
Budapest Zugló5:235:59IC
Szeged8:158:22Bus
Kelebia9:179:41
Subotica9:5511:15Bus
Novi Sad13:0013:30RE
Beograd Centar14:27
12345671309 Kč
Bucuresti Nord17:45IR
Szolnok7:268:15
Budapest Zugló9:239:59IC
Szeged12:1514:22Bus
Kelebia15:1715:41
Subotica15:5517:00Bus
Novi Sad18:3019:00IC
Beograd Centar19:36
12345671307 Kč