Wien - Beograd, 4 osoby, zpáteční

Cesta tam
1234567
vyberte cestu tam
Wien Hbf
RE 6:16RJX 7:42EC 8:42
Bratislava hl.st.7:23||
EC 7:57
Budapest Nyugati10:20||
Metro 10:50
Budapest Keleti11:2010:1911:19
11:57 11:57 11:57
Subotica15:5515:5515:55
RE 16:45RE 16:45RE 16:45
Novi Sad19:1719:1719:17
Bus 20:00Bus 20:00Bus 20:00
Beograd21:3221:3221:32
Cesta zpět
1234567
vyberte cestu zpět
Beograd
Bus 6:50Bus 6:50Bus 9:15Bus 9:15
Novi Sad8:258:2510:3010:30
RE 10:45RE 10:45RE 10:45RE 10:45
Subotica13:1113:1113:1113:11
RE 14:02RE 14:02RE 14:02RE 14:02
Budapest Keleti18:0418:0418:0418:04
EC 18:40EN 19:25EC 18:40EN 19:25
Bratislava hl.st.|22:03|22:03
RE 22:37RE 22:37
Wien Hbf21:1823:4421:1823:44
Vyberte cestu tam
Wien Hbf6:16RE
Bratislava hl.st.7:237:57EC
Budapest Nyugati10:2010:50Metro
Budapest Keleti11:2011:57
Subotica15:5516:45RE
Novi Sad19:1720:00Bus
Beograd21:32
12345672664 Kč
Wien Hbf7:42RJX
Budapest Keleti10:1911:57
Subotica15:5516:45RE
Novi Sad19:1720:00Bus
Beograd21:32
12345671699 Kč
Wien Hbf8:42EC
Budapest Keleti11:1911:57
Subotica15:5516:45RE
Novi Sad19:1720:00Bus
Beograd21:32
12345672229 Kč