Wien - Beograd, 4 osoby, zpáteční

Cesta tam
1234567
vyberte cestu tam
Wien Hbf
RE 6:16RJX 6:40
Bratislava hl.st.7:23|
EC 7:57
Budapest Keleti|10:19
11:10
Budapest Nyugati10:20|
IC 10:53
Budapest Zugló10:5911:40
IC 11:59
Szeged13:1514:15
Bus 14:22Bus 14:22
Kelebia15:1715:17
15:41 15:41
Subotica15:5515:55
Bus 17:00Bus 17:00
Novi Sad18:3018:30
IC 19:00IC 19:00
Beograd Centar19:3619:36
Cesta zpět
1234567
vyberte cestu zpět
Beograd Centar
IC 9:00IC 9:00IC 10:00IC 10:00
Novi Sad9:369:3610:3610:36
Bus 10:35Bus 10:35Bus 10:40Bus 10:40
Subotica12:1012:1012:3012:30
B 13:42B 13:42B 13:42B 13:42
Kelebia14:1614:1614:1614:16
Bus 14:40Bus 14:40Bus 14:40Bus 14:40
Szeged15:3515:3515:3515:35
IC 15:45IC 15:45IC 15:45IC 15:45
Budapest Zugló17:5817:5917:5817:59
18:10 18:10
Budapest Nyugati|18:07|18:07
EN 19:40EN 19:40
Budapest Keleti18:40|18:40|
RJ 19:40RJ 19:40
Bratislava hl.st.|22:03|22:03
RE 22:37RE 22:37
Wien Hbf22:2123:4422:2123:44
Vyberte cestu tam
Wien Hbf6:16RE
Bratislava hl.st.7:237:57EC
Budapest Nyugati10:2010:53IC
Szeged13:1514:22Bus
Kelebia15:1715:41
Subotica15:5517:00Bus
Novi Sad18:3019:00IC
Beograd Centar19:36
12345672053 Kč
Wien Hbf6:40RJX
Budapest Keleti10:1911:10
Budapest Zugló11:4011:59IC
Szeged14:1514:22Bus
Kelebia15:1715:41
Subotica15:5517:00Bus
Novi Sad18:3019:00IC
Beograd Centar19:36
12345671657 Kč