Wien - Beograd, 4 osoby, zpáteční

Cesta tam
1234567
vyberte cestu tam
Wien Hbf
RE 6:17RE 8:17EC 8:42R 16:23RE 18:17D 19:42
Bratislava hl.st.7:239:23||19:23|
EC 7:57EC 9:57EC 19:57
Sopron|||17:37||
IC 18:21
Budapest Kelenföld||11:0420:28|22:02
Metro 20:50Metro 22:20
Budapest Keleti||11:19|||
12:10
Budapest Nyugati10:2812:28|21:2022:2822:50
IC 10:53IC 12:53IC 6:53IC 7:53IC 7:53
Budapest Zugló10:5912:5912:406:597:597:59
IC 12:59
Szeged13:1515:1515:159:1510:1510:15
13:45Taxi 15:25Taxi 15:25Bus 10:20Bus 10:20Bus 10:20
Szeged Autóbusz-Állomás14:3015:3015:30|||
Bus 15:40Bus 15:40Bus 15:40
Subotica17:1017:1017:1012:0512:0512:05
Bus 18:00Bus 18:00Bus 18:00Bus 13:00Bus 13:00Bus 13:00
Novi Sad20:0020:0020:0014:3514:3514:35
RE 20:45RE 20:45RE 20:45IC 15:00IC 15:00IC 15:00
Beograd Centar21:4221:4221:4215:3615:3615:36
Cesta zpět
1234567
vyberte cestu zpět
Beograd Centar
RE 9:05RE 9:05RE 9:05
Novi Sad9:589:589:58
Bus 10:35Bus 10:35Bus 10:35
Subotica12:1012:1012:10
Bus 14:45Bus 14:45Bus 14:45
Szeged16:4016:4016:40
IC 16:45IC 16:45IC 17:45
Budapest Zugló18:5818:5919:58
19:10 20:10
Budapest Nyugati|19:07|
EN 19:29
Budapest Keleti19:40|20:40
EN 20:40EC 5:40
Bratislava hl.st.|22:03|
RE 22:37
Wien Hbf23:2123:448:21
Vyberte cestu tam
Wien Hbf6:17RE
Bratislava hl.st.7:237:57EC
Budapest Nyugati10:2810:53IC
Szeged13:1513:45
Szeged Autóbusz-Állomás14:3015:40Bus
Subotica17:1018:00Bus
Novi Sad20:0020:45RE
Beograd Centar21:42
12345672288 Kč
Wien Hbf8:17RE
Bratislava hl.st.9:239:57EC
Budapest Nyugati12:2812:53IC
Szeged15:1515:25Taxi
Szeged Autóbusz-Állomás15:3015:40Bus
Subotica17:1018:00Bus
Novi Sad20:0020:45RE
Beograd Centar21:42
12345672320 Kč
Wien Hbf8:42EC
Budapest Keleti11:1912:10
Budapest Zugló12:4012:59IC
Szeged15:1515:25Taxi
Szeged Autóbusz-Állomás15:3015:40Bus
Subotica17:1018:00Bus
Novi Sad20:0020:45RE
Beograd Centar21:42
12345671854 Kč
Wien Hbf16:23R
Sopron17:3718:21IC
Budapest Kelenföld20:2820:50Metro
Budapest Nyugati21:206:53IC
Szeged9:1510:20Bus
Subotica12:0513:00Bus
Novi Sad14:3515:00IC
Beograd Centar15:36
12345672031 Kč
Wien Hbf18:17RE
Bratislava hl.st.19:2319:57EC
Budapest Nyugati22:287:53IC
Szeged10:1510:20Bus
Subotica12:0513:00Bus
Novi Sad14:3515:00IC
Beograd Centar15:36
12345672186 Kč
Wien Hbf19:42D
Budapest Kelenföld22:0222:20Metro
Budapest Nyugati22:507:53IC
Szeged10:1510:20Bus
Subotica12:0513:00Bus
Novi Sad14:3515:00IC
Beograd Centar15:36
12345671812 Kč