Skopje - Praha, 4 osoby, jeden směr

1234567
vyberte cestu
Skopje
Bus 7:45
Niš11:42
RE 12:25
Beograd Centar17:50
IC 9:00
Novi Sad9:36
Bus 10:35
Subotica12:10
B 13:42
Kelebia14:16
Bus 14:40
Szeged15:35
IC 15:45
Budapest Nyugati18:07
EN 19:40
Bratislava hl.st.22:06
Brno hl.n.5:38
Praha hl.n.8:42
Skopje7:45Bus
Niš11:4212:25RE
Beograd Centar17:509:00IC
Novi Sad9:3610:35Bus
Subotica12:1013:42B
Kelebia14:1614:40Bus
Szeged15:3515:45IC
Budapest Nyugati18:0719:40EN
Praha hl.n.8:42
12345671929 Kč