Praha - Thessaloniki, 4 osoby, jeden směr

1234567
vyberte cestu
Praha hl.n.
EC 6:56
Brno hl.n.10:20
Bratislava hl.st.11:57
Budapest Nyugati14:20
Bus 14:31
Budapest Keleti14:55
IC 15:10
Craiova4:38
IR 8:15
Vidin11:23
BV 12:25
Sofia17:17
BV 17:30
Kulata21:33
Taxi 22:00
Strimon23:00
IC 8:10
Thessaloniki10:26
Praha hl.n.6:56EC
Budapest Nyugati14:2014:31Bus
Budapest Keleti14:5515:10IC
Craiova4:388:15IR
Vidin11:2312:25BV
Sofia17:1717:30BV
Kulata21:3322:00Taxi
Strimon23:008:10IC
Thessaloniki10:26
12345671770 Kč