Praha - Thessaloniki, 5 osob, zpáteční

Cesta tam
1234567
vyberte cestu tam
Praha hl.n.
EC 5:44EN 21:56EN 22:15
Pardubice hl.n.6:4022:5623:26
Brno hl.n.8:210:41|
Olomouc hl.n.||1:07
Ostrava hl.n.||2:23
Žilina||4:17
R 5:20
Bratislava hl.st.9:575:537:47
EC 7:57
Budapest Nyugati12:20|10:20
IC 13:23Metro 10:50
Szolnok14:37||
IC 16:34
Budapest Keleti|8:3511:20
11:57 11:57
Timisoara Nord21:38||
IR 22:20
Novi Sad|18:4418:44
Bus 19:10Bus 19:10
Beograd|20:4220:42
Taxi 8:20Taxi 8:20
Bucuresti Nord8:32||
IR 11:00
Ruse13:45||
MBV 14:15
Beograd Topčider|8:408:40
B 18:25B 18:25
Sofia20:07||
MBV 15:30
Skopje|4:454:45
Thessaloniki22:229:339:33
Cesta zpět
1234567
vyberte cestu zpět
Thessaloniki
IC 6:55IC 6:55D 17:51D 17:51
Skopje||22:1922:19
Sofia14:2314:23||
BV 7:30BV 7:30
Beograd Topčider||8:138:13
Taxi 8:40Taxi 8:40
Beograd||9:009:00
Bus 9:15Bus 9:15
Novi Sad||10:3010:30
B 11:00B 11:00
Vidin12:0512:05||
MBV 12:45MBV 12:45
Craiova15:5015:50||
IR 20:15IR 20:15
Simeria0:541:28||
IR 1:39
Cluj Napoca|5:00||
IR 7:35
Szolnok7:2512:57||
8:15
Budapest Keleti|14:4018:0418:04
IC 18:30EN 19:20
Košice||21:59|
LE 23:11
Poprad-Tatry||0:52|
Ostrava hl.n.||4:04|
Olomouc hl.n.||5:17|
Budapest Nyugati9:32|||
EC 11:40
Bratislava hl.st.14:10||22:10
Wien Hbf|17:21||
RGJ 18:39
Brno hl.n.15:3920:09|5:36
Pardubice hl.n.17:1621:476:317:16
Praha hl.n.18:1322:447:278:13
Vyberte cestu tam
Praha hl.n.5:44EC
Budapest Nyugati12:2013:23IC
Szolnok14:3716:34IC
Timisoara Nord21:3822:20IR
Bucuresti Nord8:3211:00IR
Ruse13:4514:15MBV
Sofia20:0715:30MBV
Thessaloniki22:22
12345674128 Kč
Praha hl.n.21:56EN
Budapest Keleti8:3511:57
Novi Sad18:4419:10Bus
Beograd20:428:20Taxi
Beograd Topčider8:4018:25B
Thessaloniki9:33
12345673717 Kč
Praha hl.n.22:15EN
Žilina4:175:20R
Bratislava hl.st.7:477:57EC
Budapest Nyugati10:2010:50Metro
Budapest Keleti11:2011:57
Novi Sad18:4419:10Bus
Beograd20:428:20Taxi
Beograd Topčider8:4018:25B
Thessaloniki9:33
12345673933 Kč