Praha - Thessaloniki, 3 osoby, zpáteční

Cesta tam
1234567
vyberte cestu tam
Praha hl.n.
EC 5:45RGJ 6:12
Pardubice hl.n.6:467:12
Brno hl.n.8:228:48
Wien Hbf|10:27
Bratislava hl.st.9:57|
Budapest Nyugati12:28|
13:00
Budapest Kelenföld|12:58
Metro 13:20
Budapest Keleti14:0013:40
IC 15:10IC 15:10
Craiova4:364:36
R 8:15R 8:15
Vidin11:2311:23
BV 12:25BV 12:25
Sofia17:2017:20
BV 17:30BV 17:30
General Todorov21:1621:16
KPV 21:35KPV 21:35
Kulata21:4921:49
Taxi 22:00Taxi 22:00
Neo Petritsi23:0023:00
Bus 7:15Bus 7:15
Thessaloniki9:269:26
Cesta zpět
1234567
vyberte cestu zpět
Thessaloniki
Bus 15:05Bus 15:05Bus 15:05Bus 15:05
Neo Petritsi17:1617:1617:1617:16
Taxi 18:30Taxi 18:30Taxi 18:30Taxi 18:30
Kulata19:3019:3019:3019:30
PV 19:55PV 19:55PV 19:55PV 19:55
Dupnica22:3022:3022:3022:30
KPV 4:30KPV 4:30KPV 4:30KPV 4:30
Sofia6:466:466:466:46
BV 7:05BV 7:05BV 7:05BV 7:05
Ruse13:2013:2013:2013:20
MBV 14:15MBV 14:15MBV 14:15MBV 14:15
Bucuresti Nord17:0817:0817:0817:08
IRN 18:25IRN 18:25IRN 21:46IRN 21:46
Szolnok7:277:2711:2711:26
IC 12:21
Budapest Keleti8:508:5012:50|
RJX 9:10 9:40Metro 13:40
Budapest Kelenföld9:24|14:00|
RGJ 14:58
Budapest Nyugati|10:40|13:37
EC 11:29EC 15:29
Wien Hbf12:21|17:36|
RJ 13:10
Bratislava hl.st.|14:06|18:06
Brno hl.n.14:3815:3819:0919:38
Pardubice hl.n.16:1817:1820:5021:18
Praha hl.n.17:1118:1121:4822:11
Vyberte cestu tam
Praha hl.n.5:45EC
Budapest Nyugati12:2813:00
Budapest Keleti14:0015:10IC
Craiova4:368:15R
Vidin11:2312:25BV
Sofia17:2017:30BV
General Todorov21:1621:35KPV
Kulata21:4922:00Taxi
Neo Petritsi23:007:15Bus
Thessaloniki9:26
12345673686 Kč
Praha hl.n.6:12RGJ
Budapest Kelenföld12:5813:20Metro
Budapest Keleti13:4015:10IC
Craiova4:368:15R
Vidin11:2312:25BV
Sofia17:2017:30BV
General Todorov21:1621:35KPV
Kulata21:4922:00Taxi
Neo Petritsi23:007:15Bus
Thessaloniki9:26
12345673624 Kč