Praha - Thessaloniki, 1 osoba, zpáteční

Cesta tam
1234567
vyberte cestu tam
Praha hl.n.
EC 6:56
Brno hl.n.10:20
Bratislava hl.st.11:57
Budapest Nyugati14:20
Bus 14:31
Budapest Keleti14:55
IC 15:10
Craiova4:38
IR 8:15
Vidin11:23
BV 12:25
Sofia17:17
BV 17:30
Kulata21:33
Taxi 22:00
Strimon23:00
IC 8:10
Thessaloniki10:26
Cesta zpět
1234560
vyberte cestu zpět
Thessaloniki
IC 5:58IC 5:58
Strimon8:108:10
Taxi 9:00Taxi 9:00
Kulata10:0010:00
MBV 10:50MBV 10:50
Sofia14:2014:20
BV 17:15BV 17:15
Vidin22:1522:15
MBV 12:45MBV 12:45
Craiova15:5115:51
IR 17:24IRN 1:28
Arad0:589:07
IR 1:20
Szolnok3:5311:26
12:15
Budapest Keleti5:40|
Wien Hbf8:21|
RJ 9:10
Budapest Nyugati|13:32
EC 13:40
Bratislava hl.st.|16:06
Brno hl.n.10:3817:38
Praha hl.n.13:5120:42
Vyberte cestu tam
Praha hl.n.6:56EC
Budapest Nyugati14:2014:31Bus
Budapest Keleti14:5515:10IC
Craiova4:388:15IR
Vidin11:2312:25BV
Sofia17:1717:30BV
Kulata21:3322:00Taxi
Strimon23:008:10IC
Thessaloniki10:26
12345674712 Kč