Praha - Skopje, 2 osoby, zpáteční

Cesta tam
1234567
vyberte cestu tam
Praha hl.n.
EC 5:45EC 15:45EN 22:03
Pardubice hl.n.6:4616:4623:03
Brno hl.n.8:2218:220:48
Bratislava hl.st.9:5719:575:57
Budapest Nyugati12:2822:288:29
IC 12:48IC 7:48IC 9:48
Szeged15:1510:1512:15
Taxi 15:25Bus 10:20 12:45
Szeged Autóbusz-Állomás15:30|13:30
Bus 15:40Bus 15:40
Subotica17:1012:0517:10
Bus 18:00Bus 13:00Bus 18:00
Novi Sad20:0014:3520:00
RE 20:45IC 16:00RE 20:45
Beograd Centar21:4216:3621:42
RE 7:25RE 7:25RE 7:25
Niš13:2213:2213:22
Bus 15:25Bus 15:25Bus 15:25
Skopje19:2219:2219:22
Cesta zpět
1234567
vyberte cestu zpět
Skopje
Bus 7:45Bus 7:45
Niš11:4211:42
RE 12:25RE 12:25
Beograd Centar18:1018:10
IC 9:00IC 9:00
Novi Sad9:369:36
Bus 10:35Bus 10:35
Subotica12:1012:10
Bus 14:45Bus 14:45
Szeged16:4016:40
IC 16:45IC 17:45
Budapest Nyugati19:1220:12
EN 19:29EC 5:29
Bratislava hl.st.22:068:06
Brno hl.n.5:389:38
Pardubice hl.n.7:1711:18
Praha hl.n.8:1112:11
Vyberte cestu tam
Praha hl.n.5:45EC
Budapest Nyugati12:2812:48IC
Szeged15:1515:25Taxi
Szeged Autóbusz-Állomás15:3015:40Bus
Subotica17:1018:00Bus
Novi Sad20:0020:45RE
Beograd Centar21:427:25RE
Niš13:2215:25Bus
Skopje19:22
12345673622 Kč
Praha hl.n.15:45EC
Budapest Nyugati22:287:48IC
Szeged10:1510:20Bus
Subotica12:0513:00Bus
Novi Sad14:3516:00IC
Beograd Centar16:367:25RE
Niš13:2215:25Bus
Skopje19:22
12345673328 Kč
Praha hl.n.22:03EN
Budapest Nyugati8:299:48IC
Szeged12:1512:45
Szeged Autóbusz-Állomás13:3015:40Bus
Subotica17:1018:00Bus
Novi Sad20:0020:45RE
Beograd Centar21:427:25RE
Niš13:2215:25Bus
Skopje19:22
12345674037 Kč