Praha - Chisinau, 3 osoby, jeden směr

0204007
1234567
vyberte cestu
Praha-Holešovice
EC 13:23
Praha hl.n.|
RGJ 12:38RJ 13:56EN 22:34EN 22:34EN 22:34
Brno hl.n.15:4816:2217:201:411:411:41
Břeclav16:1816:5517:554:554:554:55
EC 16:55
Bratislava hl.st.17:5717:57|5:575:575:57
Wien Hbf||18:49|||
EN 19:42
Budapest Nyugati20:2020:20|8:208:208:20
Bus 20:41Bus 20:41Bus 8:39Bus 9:00IC 9:23
Budapest Keleti21:0021:0022:459:019:23|
22:45 22:45IC 9:10IC 11:10
Szolnok0:090:090:0910:3312:3310:37
IC 12:33
Arad4:434:434:4314:3516:3516:35
IR 18:18IR 18:18
Simeria7:517:517:5117:4521:3021:30
IR 18:47
Bucuresti Nord15:4715:4715:47|5:445:44
IR 19:20IR 19:20IR 19:20IR 6:24IR 6:24
Iasi2:342:342:348:1612:1912:19
IR 13:07IR 13:07IR 13:07
Ungheni5:495:495:4914:4314:4314:43
14:51 14:51 14:51
Chisinau8:108:108:1017:3817:3817:38
Praha hl.n.12:38RGJ
Břeclav16:1816:55EC
Budapest Nyugati20:2020:41Bus
Budapest Keleti21:0022:45
Bucuresti Nord15:4719:20IR
Chisinau8:10
02040071709 Kč
Praha-Holešovice13:23EC
Budapest Nyugati20:2020:41Bus
Budapest Keleti21:0022:45
Bucuresti Nord15:4719:20IR
Chisinau8:10
02040071661 Kč
Praha hl.n.13:56RJ
Wien Hbf18:4919:42EN
Bucuresti Nord15:4719:20IR
Chisinau8:10
02040071815 Kč
Praha hl.n.22:34EN
Budapest Nyugati8:208:39Bus
Budapest Keleti9:019:10IC
Simeria17:4518:47IR
Iasi8:1613:07IR
Ungheni14:4314:51
Chisinau17:38
12345671819 Kč
Praha hl.n.22:34EN
Budapest Nyugati8:209:00Bus
Budapest Keleti9:2311:10IC
Arad16:3518:18IR
Bucuresti Nord5:446:24IR
Iasi12:1913:07IR
Ungheni14:4314:51
Chisinau17:38
12345671943 Kč
Praha hl.n.22:34EN
Budapest Nyugati8:209:23IC
Szolnok10:3712:33IC
Arad16:3518:18IR
Bucuresti Nord5:446:24IR
Iasi12:1913:07IR
Ungheni14:4314:51
Chisinau17:38
12345671946 Kč