Praha - Chisinau, 2 osoby, zpáteční

Cesta tam
0204007
1234567
vyberte cestu tam
Praha-Holešovice
EC 13:23
Praha hl.n.|
RGJ 12:38RJ 13:56EN 22:34EN 22:34
Brno hl.n.15:4816:2217:201:411:41
Břeclav16:1816:5517:554:554:55
EC 16:55
Bratislava hl.st.17:5717:57|5:575:57
Wien Hbf||18:49||
EN 19:42
Budapest Nyugati20:2020:20|8:208:20
Bus 20:41Bus 20:41Bus 8:39Bus 9:00
Budapest Keleti21:0021:0022:459:019:23
22:45 22:45IC 9:10IC 11:10
Arad4:434:434:4314:3516:35
IR 18:18
Simeria7:517:517:5117:4521:30
IR 18:47
Bucuresti Nord15:4715:4715:47|5:44
IR 19:20IR 19:20IR 19:20IR 6:24
Iasi2:342:342:348:1612:19
IR 13:07IR 13:07
Ungheni5:495:495:4914:4314:43
14:51 14:51
Chisinau8:108:108:1017:3817:38
Cesta zpět
0204007
1234567
vyberte cestu zpět
Chisinau
9:02 9:02 9:02 9:02D 17:20D 17:20 18:03
Ungheni12:1112:1112:1112:1121:3521:3521:15
D 16:14D 16:14D 16:14D 16:14D 21:35
Iasi17:4817:4817:4817:4823:3023:3023:30
IR 22:50IR 22:50IR 22:50IR 22:50
Bucuresti Nord5:135:135:135:136:176:176:17
IR 9:55IR 6:06IR 9:55IR 6:06IR 9:55IR 9:55IR 9:55
Brasov12:31|12:31|12:3112:3112:31
IR 16:21IR 16:21IR 16:21IR 16:21IR 16:21
Szolnok3:5319:263:5319:263:533:533:23
20:15 20:15 4:10
Budapest Keleti5:40|5:20|5:405:20|
Metro 6:10Metro 6:10
Budapest Nyugati|21:326:4021:32|6:405:32
EC 7:40EC 7:40EC 7:40EC 7:40EC 5:40
Bratislava hl.st.|10:0610:0610:06|10:068:06
Wien Hbf8:21|||8:21||
RJ 9:10RJ 9:10
Břeclav10:0711:0711:0711:0410:0711:079:07
RGJ 11:38
Brno hl.n.10:3811:3811:3812:0910:3811:389:38
Praha-Holešovice|14:3314:33||14:33|
Praha hl.n.13:5115:2713:5112:42
Vyberte cestu tam
Praha hl.n.12:38RGJ
Břeclav16:1816:55EC
Budapest Nyugati20:2020:41Bus
Budapest Keleti21:0022:45
Bucuresti Nord15:4719:20IR
Chisinau8:10
02040073429 Kč
Praha-Holešovice13:23EC
Budapest Nyugati20:2020:41Bus
Budapest Keleti21:0022:45
Bucuresti Nord15:4719:20IR
Chisinau8:10
02040073381 Kč
Praha hl.n.13:56RJ
Wien Hbf18:4919:42EN
Bucuresti Nord15:4719:20IR
Chisinau8:10
02040073534 Kč
Praha hl.n.22:34EN
Budapest Nyugati8:208:39Bus
Budapest Keleti9:019:10IC
Simeria17:4518:47IR
Iasi8:1613:07IR
Ungheni14:4314:51
Chisinau17:38
12345673538 Kč
Praha hl.n.22:34EN
Budapest Nyugati8:209:00Bus
Budapest Keleti9:2311:10IC
Arad16:3518:18IR
Bucuresti Nord5:446:24IR
Iasi12:1913:07IR
Ungheni14:4314:51
Chisinau17:38
12345673662 Kč