Praha - Beograd, 3 osoby, jeden směr

1234567
vyberte cestu
Praha hl.n.
EC 5:45EC 15:45
Pardubice hl.n.6:4616:46
Brno hl.n.8:2218:22
Bratislava hl.st.9:5719:57
Budapest Nyugati12:2822:28
IC 12:48IC 7:48
Szeged15:1510:15
Taxi 15:25Bus 10:20
Szeged Autóbusz-Állomás15:30|
Bus 15:40
Subotica17:1012:05
Bus 18:00Bus 13:00
Novi Sad20:0014:35
RE 20:45IC 15:00
Beograd Centar21:4215:36
Praha hl.n.5:45EC
Budapest Nyugati12:2812:48IC
Szeged15:1515:25Taxi
Szeged Autóbusz-Állomás15:3015:40Bus
Subotica17:1018:00Bus
Novi Sad20:0020:45RE
Beograd Centar21:42
12345671150 Kč
Praha hl.n.15:45EC
Budapest Nyugati22:287:48IC
Szeged10:1510:20Bus
Subotica12:0513:00Bus
Novi Sad14:3515:00IC
Beograd Centar15:36
12345671195 Kč