Beograd - København, 4 osoby, zpáteční

Cesta tam
1234567
vyberte cestu tam
Beograd Centar
IC 9:00IC 10:00
Novi Sad9:3610:36
Bus 10:35Bus 10:40
Subotica12:1012:30
B 13:42B 13:42
Kelebia14:1614:16
Bus 14:40Bus 14:40
Szeged15:3515:35
IC 15:45IC 15:45
Budapest Nyugati18:0718:07
EN 19:40EN 19:40
Bratislava hl.st.22:0622:06
Berlin Hbf9:519:51
ICE 10:38ICE 10:38
Hamburg Hbf12:2112:21
IC 12:53IC 12:53
København H17:4017:40
Cesta zpět
1234567
vyberte cestu zpět
København H
IC 5:17IC 11:17
Hamburg Hbf12:0416:10
EC 12:51ICE 16:34
Berlin Hbf15:0118:20
EN 18:43
Ústí nad Labem hl.n.18:21|
Praha hl.n.19:35|
EN 22:34
Brno hl.n.1:41|
Bratislava hl.st.5:575:54
Budapest Nyugati8:208:20
IC 9:53IC 9:53
Szeged12:1512:15
Bus 14:22Bus 14:22
Kelebia15:1715:17
15:41 15:41
Subotica15:5515:55
Bus 17:00Bus 17:00
Novi Sad18:3018:30
IC 19:00IC 19:00
Beograd Centar19:3619:36
Vyberte cestu tam
Beograd Centar9:00IC
Novi Sad9:3610:35Bus
Subotica12:1013:42B
Kelebia14:1614:40Bus
Szeged15:3515:45IC
Budapest Nyugati18:0719:40EN
Berlin Hbf9:5110:38ICE
Hamburg Hbf12:2112:53IC
København H17:40
12345674570 Kč
Beograd Centar10:00IC
Novi Sad10:3610:40Bus
Subotica12:3013:42B
Kelebia14:1614:40Bus
Szeged15:3515:45IC
Budapest Nyugati18:0719:40EN
Berlin Hbf9:5110:38ICE
Hamburg Hbf12:2112:53IC
København H17:40
12345674666 Kč