Praha - Dolomiti, 1 osoba, jeden směr

0000067
1234567
vyberte cestu
Praha hl.n.
Ex 5:33Ex 6:01Ex 18:01
Plzeň hl.n.7:10||
České Budějovice|8:0820:08
Linz Hbf|10:0722:58
RJ 10:46
München Hbf12:05||
EC 13:11
Innsbruck Hbf15:2413:444:23
S 14:31S 5:31
Brennero16:1415:286:30
R 15:38R 6:38
Brixen16:5516:257:25
Bus 18:32
Ponte Gardena18:5716:397:39
Bus 16:57Bus 7:57
Selva Gardena19:4817:488:48
Praha hl.n.5:33Ex
München Hbf12:0513:11EC
Brixen16:5518:32Bus
Selva Gardena19:48
00000671293 Kč
Praha hl.n.6:01Ex
Linz Hbf10:0710:46RJ
Innsbruck Hbf13:4414:31S
Brennero15:2815:38R
Ponte Gardena16:3916:57Bus
Selva Gardena17:48
1234567860 Kč
Praha hl.n.18:01Ex
Innsbruck Hbf4:235:31S
Brennero6:306:38R
Ponte Gardena7:397:57Bus
Selva Gardena8:48
12345671452 Kč