Praha - Dolomiti, 1 osoba, zpáteční

Cesta tam
0000067
1234567
vyberte cestu tam
Praha hl.n.
Ex 5:33Ex 6:01Ex 18:01
Plzeň hl.n.7:10||
České Budějovice|8:0820:08
Linz Hbf|10:0722:58
RJ 10:46
München Hbf12:05||
EC 13:11
Innsbruck Hbf15:2413:444:23
S 14:31S 5:31
Brennero16:1415:286:30
R 15:38R 6:38
Brixen16:5516:257:25
Bus 18:32
Ponte Gardena18:5716:397:39
Bus 16:57Bus 7:57
Selva Gardena19:4817:488:48
Cesta zpět
1234500
0000067
1234567
vyberte cestu zpět
Selva Gardena
Bus 6:07Bus 8:07Bus 9:07Bus 9:07Bus 9:07Bus 11:07Bus 12:07Bus 13:07Bus 17:07
Ponte Gardena6:598:599:599:599:5911:5912:5913:5917:59
R 7:18R 9:18R 10:18R 12:18R 13:18
Brixen7:339:3310:2410:2410:3312:3313:3314:2418:24
EC 11:04EC 11:04EC 15:04EC 19:04
Brennero8:2210:2212:0012:0011:2213:2214:2216:0020:00
S 8:33S 10:33S 11:33EC 14:00S 14:33
Innsbruck Hbf9:3011:3012:3612:4012:3014:3615:3016:3620:40
RJ 10:17RJ 12:17RJ 13:14R 12:38RJ 15:14RJ 16:17RJ 17:14
München Hbf|||14:3015:26|||22:56
ALX 15:35RE 16:00ICE 0:01
Linz Hbf13:1415:1416:14||18:1419:1620:16|
R 13:35RE 15:52S 17:35S 18:35
Ingolstadt Hbf||||16:48||||
ag 17:05
Wien Hbf||||||20:3022:05|
EN 22:10RE 22:16
České Budějovice15:5817:5519:58||20:55|||
R 16:03R 20:03
Bratislava hl.st.|||||||23:22|
R 23:43
Frankfurt Hbf||||||||5:33
ICE 6:21
Regensburg Hbf|||18:1417:56|||9:24
ALX 18:14ALX 10:14
Plzeň hl.n.|||21:0121:01|||13:01
Brno hl.n.||||||2:46||
Žilina|||||||2:22|
LE 2:38
Ostrava hl.n.|||||||4:21|
Olomouc hl.n.|||||||5:28|
Pardubice hl.n.||||||5:006:42|
Praha hl.n.18:2719:5722:2722:3122:3122:576:047:3914:31
Vyberte cestu tam
Praha hl.n.5:33Ex
München Hbf12:0513:11EC
Brixen16:5518:32Bus
Selva Gardena19:48
00000672153 Kč
Praha hl.n.6:01Ex
Linz Hbf10:0710:46RJ
Innsbruck Hbf13:4414:31S
Brennero15:2815:38R
Ponte Gardena16:3916:57Bus
Selva Gardena17:48
12345671719 Kč
Praha hl.n.18:01Ex
Innsbruck Hbf4:235:31S
Brennero6:306:38R
Ponte Gardena7:397:57Bus
Selva Gardena8:48
12345672312 Kč